sprzedaż

„Gdybyśmy dzisiaj chcieli dostarczyć do organizmu niezbędnych dawek witamin i biopierwiastków drogą normalnego odżywiania, musielibyśmy spożywać takie ilości, że nasz układ pokarmowy by temu nie podołał. Dziś jesteśmy skazani na Suplementację.”

prof. Aleksander Ożarowski,
w wywiadzie dla czasopisma Moje Zdrowie

 

Dla uzupełnienia całodziennej diety w witaminy, składniki mineralne, aminokwasy lub kwasy tłuszczowe stosujemy suplementy. Służą one zrównoważeniu niektórych negatywnych wpływów zewnętrznych (sposób produkcji-wyjałowiona gleba, dystrybucji-konserwanty, przetwarzania-ulepszacze, dodatki smakowe etc.) jak i trybu życia, takich jak stres oraz złe nawyki żywieniowe.

Żeby pomóc sobie na drodze zmian należy zadbać między innymi o codzienną dawkę suplementów diety.

Jeżeli jesteś po badaniu diagnostycznym, twój wybór będzie łatwiejszy ponieważ otrzymałeś min informacje o twoim aktualnym poziomie tych składników. A co za tym idzie dowiedziałeś się, jakie preparaty należy stosować.

Natomiast, jeżeli bez badania znasz swoje deficyty w codziennej diecie, zapoznaj się z naszą ofertą tych składników odżywczych i wspomagaj swój organizm, na co dzień. Dzięki temu skorygujesz nieprawidłowości w nawykach żywieniowych, uzupełnisz braki w pożywieniu i zapewnisz sobie dobre samopoczucie i zdrowie na długie lata.

więcej»