o nas

Ambasada Zdrowia to zespół ludzi, których połączyła wspólna idea dążenia do życia w zgodzie ze swoim rytmem. Zanim złączyliśmy swe wspólne działania, przeszliśmy różne etapy oświecenia. Zaczynając od zdobywania wiedzy akademickiej poprzez fascynację siłami natury, obserwację cykli w przyrodzie i sięganie do starych zapisów potwierdzających nieodłączny związek człowieka z ziemią, ze światem minerałów, roślin i zwierząt.

Wszystko to, co poznaliśmy do tej pory utwierdziło nas w przekonaniu, że jesteśmy nieodłącznym biologicznym elementem naszej planety. Nieodłącznym, ale jednocześnie bardzo ważnym i indywidualnym. Tak, jak wszystko w przyrodzie. I tak, jak każdy z jej elementów zależnym jedynie od swoich decyzji.

Całe nasze życie to decyzje, te małe i te wielkie. Także te, które dotyczą naszego sposobu życia. My już z pewną świadomością dążymy do życia w zgodzie ze swoją naturą. I mamy przekonanie, że wielu ludzi ma taką samą potrzebę.

Ambasada Zdrowia to zespół ludzi, którzy wspomogą twój powrót do zdrowia, twój powrót do natury. Wiedza naszych lekarzy i terapeutów poparta jest wieloletnim doświadczeniem.

Pamiętaj, że decyzja dbania o siebie to najważniejszy krok do osiągnięcia sukcesu w planowanych zmianach. My pomożemy w tym, co wydaje się trudne. Z nami wprowadzisz systematyczność działań do swojego życia i dlatego twój sukces wspierany przez nas, będzie trwały i widoczny, na co dzień.

Piękne, zdrowe, wypielęgnowane i pełne harmonii ciało daje nam poczucie szczęścia, nastawia pozytywnie do świata i pozwala w pełni zaakceptować siebie.

Życzymy powodzenia – Zespół Ambasady Zdrowia