masaż Mauri

Na poziomie fizycznym masaż oczyszcza i odtruwa organizm poprzez usprawnienie przepływu limfy i płynów ustrojowych, podnosi odporność organizmu, pozytywnie wpływa na układ trawienny, pobudza krążenie, uelastycznia stawy, powoduje ogólne odprężenie i zrelaksowanie. W ciele odblokowuje miejsca, które napinaliśmy podczas stresu oraz udrażnia przepływ energii. Przywraca utracony kontakt z ciałem i pozwala na bardziej świadomą obronę przed stresem.
Na poziomie emocjonalnym masaż wspiera nas w pozbywaniu się lęków i blokad, pomaga uwolnić od obciążających wzorców myślowych i przyzwyczajeń. W ten sposób odzyskujemy stabilność emocjonalną oraz nabieramy większej gotowości do przyjrzenia się problemom i szukania sposobów na ich rozwiązanie.
MA-URI to masaż holistyczny
Nie tylko, dlatego, że obejmuje całe ciało, w tym twarz i stopy, ale chodzi o jego działanie na ciele fizycznym, psychicznym i duchowym człowieka. Uruchamia krążącą w nas energię. Ta uruchomiona w nas energia, to mocny bodziec wspomagający nas w procesie samo uzdrawiania. A tę umiejętność posiadamy od zawsze. Przypomnij sobie, jak cudownie jest rozkwitać w zgodzie z samym sobą i ze wszystkimi zasadami wszechświata.
Każdy masaż to zbliżenie się do swojego wnętrza, to rozmowa z samym sobą. Tego powinniśmy się nauczyć od nowa, aby powrócić na właściwe ścieżki swojego życia. Odnaleźć swoją gwiazdę i drogę życia. Aby z zapałem dziecka nowo narodzonego chwycić swoje życie w swoje ręce.