Jakie badania wykonać

Zagrożenia ze strony spożywanych pokarmów nigdy wcześniej nie budziły tyle kontrowersji. Jednak dotychczas nie mieliśmy tak zaawansowanej wiedzy i specjalistycznej diagnostyki do badania ich wpływu na zdrowie. W obliczu wzrastającej zapadalności na choroby o podłożu zapalnym, immunologicznym szczególne znaczenie ma nowoczesna diagnostyka “uchwycająca” zmiany już na poziomie molekularnym.
Oferowane przez nas badania pomogą wskazać, które ze zjawisk: nadwrażliwość pokarmowa, dysbioza jelitowa, stres oksydacyjny, czy predyspozycje genetyczne mogą stanowić kluczowy czynnik w powstawaniu stanu zapalnego.

Masz 1 lub 2 objawy nietolerancji pokarmowej? Wykonaj FoodDetective ; FoodTest 40

Jeśłi masz więcej niż 2 objawy nietolerancji pokarmowej – wykonaj FoodPrint 220+; FoodPrint 160+V; FoodPrint 120+; FoodPrint 80+; FoodTest 110

Chcesz wykluczyć ze swojej diety produkty, których nie tolerujesz?

Wybierz z listy produktów te, które spożywasz, zaznacz je i potwierdź, który test zawiera składniki z twojej diety. Już wiesz, który test jest dla Ciebie.

Z czym jeszcze mogą wiązać się Twoje objawy? Zapoznaj się z innymi badaniami Badania genetyczne; Badania funkcjonalności przewodu pokarmowego; Badanie stresu oksydacyjnego; Badanie witaminy D