FoodPrint

FoodPrint® nowa jakość w diagnostyce nadwrażliwości pokarmowej typu III
Pierwotnie technologia mikromacierzy znalazła zastosowanie w badaniach genetycznych (DNA, ekspresji mRNA), gdzie odniosła sukces i pozwoliła na ogromny postęp w naukach biomedycznych. Firma Omega Diagnostics Group PLC postanowiła powtórzyć ten sukces tworząc mikromacierz białkową do wykrywania specyficznych pokarmowo IgG. Innowacyjna i nowoczesna technologia mikromacierzowa FoodPrint® została zainstalowana w setkach laboratoriów na całym świecie, w tym w Laboratoriom Immunodiagnostyki Cambridge Diagnostics w Polsce.

FoodPrint® 220+
FP 220 Najbardziej szczegółowe badanie pozwalające na wykluczenie reakcji krzyżowych pomiędzy pokarmami. Polecany w przebiegu chorób alergicznych i autoimmunologicznych. Pozwala na skomponowanie kompleksowych zaleceń żywieniowych opartych o indywidualny profil nietolerancji pokarmowej.

czas badania ok 15 minut/wynik 5-12 dni roboczychcena 1500zł

FoodPrint® 160+ Wegetariański
FP 160 Badanie jest dedykowane dla grupy osób nie spożywających mięsa, ryb i owoców morza. Dieta wegetariańska stanowi podstawę zdrowej diety, ale czy mamy pewność, że spożywana żywność jest przez nas tolerowana? Zboża, nabiał, a nawet warzywa i owoce mogą być źródłem różnych przewlekłych objawów.

czas badania ok 15 minut/wynik 5-12 dni roboczychcena 1300zł

FoodPrint® 120+
Panel uwzględniający wszystkie grupy produktów spożywczych. Zalecany osobom dorosłym i dzieciom, które mają przewlekłe dolegliwości.

czas badania ok 15 minut/wynik 5-12 dni roboczychcena1100 zł

FoodPrint® 80+
Najmniejszy panel oparty o technikę mikromacierzową. Zawiera różne grupy produktów jak nabiał, zboża, warzywa, owoce, ryby, mięso, owoce morza, orzechy, jak i przyprawy. Zalecany wszystkim osobom zmagającymi się z przewlekłymi schorzeniami.

czas badania ok 15 minut/wynik 5-12 dni roboczychcena 700zł

więcej»

Badania wykonuje piel.Małgorzata Sulińska