drKatarzyna

lek.med.Katarzyna Judinskich
Internista, kardiolog, homeopata, ekspert w dziedzinie diagnostyki elektropunkturowej.
Pochodzi z trzeciego pokolenia rodziny lekarskiej.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Tomsku-najstarsza uczelnia na Syberii.
W latach 1979-1984 Ordynator – Internista w Klinice Uniwersyteckiej.
W 1982 roku ukończyła kurs akupunktury u profesora W.G.Wogralina-jednego z pięciu pierwszych i najsłynniejszych specjalistów w tej dziedzinie w Związku Radzieckim. Od tego czasu praktykuje medycynę chińską i filozofie Wschodu. Z czasem poszerzyła swoją wiedzę o homeopatię, fitoterapię oraz suplementację.
W 1990 roku, na Krymie ukończyła kurs diagnostyki elektropunkturowej metodą Volla-wśród trzystu pierwszych lekarzy w dawnym Związku Radzieckim. Od tego czasu prowadzi prywatną praktykę lekarską łącząc zdobytą wiedzę, zgodnie z certyfikatem i licencją Ministerstwa Zdrowia Ukrainy.
Od lat, na zaproszenie polskich specjalistów prowadzi wykłady w temacie medycyny i filozofii chińskiej. W maju 2008 roku uczestniczyła w Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym LNE, jako wykładowca.

Obecnie pracuje w Krakowie – jako Specjalista Naukowy w firmie produkującej zdrową żywność i suplementy.
Dla Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej „Medicor” prowadzi diagnostykę i konsultacje z klientami, kierując się holistycznym podejściem do organizmu ludzkiego.

Z nami współpracuje łącząc dotychczasowe obowiązki, dlatego jest sporadycznie w Warszawie. Terminy wizyt są połączone i uzależnione od harmonogramu pracy, wykładów i konsultacji.

Prywatnie jest żoną lekarza ginekologa-onkologa. Ma dwójkę dzieci: syna i córkę, którzy również są lekarzami. Wszyscy preferują skuteczne i nieszkodliwe metody diagnostyki i uzdrawiania.